1. Home
  2. Docs
  3. POS Entegratör PRO
  4. Form Ayarları

Form Ayarları

POS Entegratör’ün form ayarları sayesinde ödeme sayfanızdaki kredi kartı alanları ve süreçleri size en uygun olacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

3D Ayarları

3D yönlendirme ayarları ile kullanıcıları ödemeler sırasında 3D’ye yönlendirmeyi zorunlu, isteğe bağlı veya 3D olmadan direkt ödeme yapacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ancak bankanızın veya ödeme kuruluşunun size 3D olmadan ödeme alma yetkisi vermesi gerekmektedir.

Uyarı: Sanal POS’unuz normal işlemleri desteklemiyorsa 3D’siz Ödeme veya Kullanıcıya Sor seçenekleri seçilse dahi ödeme 3D olarak alınacaktır.

Diğer Ayarlar

Form üzerinden ad soyad bilgisi al seçeneğini aktif ederek kullanıcıların kredi kartı bilgilerini alırken ad soyad bilgisi girebileceği bir alan açabilirsiniz bu ayarı kapattığınızda ad soyad bilgisi adres alanından otomatik olarak alınır.

3D iFrame Seçeneği (Beta) : ödeme yapmak isteyen kullanıcıları 3D sayfasına yönlendirme yapmadan kendi sitenizde bir popup ekranı açarak ödeme almanızı sağlayan bu seçenek ile ödeme sürecinizi oldukça hızlandırabilirsiniz. Bu seçeneğin beta sürecinde olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yardım Videosu