1. Anasayfa
  2. Docs
  3. POS Entegratör PRO
  4. Neden Hata Alıyorum?
  5. Hatalı Ödemelerin Detaylarını Görüntüleme

Hatalı Ödemelerin Detaylarını Görüntüleme

POS Entegratör işlemler sayfası sitenizde gerçekleşen işlemlerin tüm detaylarını görüntülemenizi sağlar. Her hangi bir ödeme işleminde hata alıyorsanız ve ödeme kuruluşu/banka tarafından dönen hata mesajı anlamlı bir ifade içermiyorsa teknik log kayıtlarını inceleyebilirsiniz.

Detaylı Teknik Log Kayıtlarını İncelemek

Her hangi bir işlemin detay sayfasına girdiğinizde ödeme kuruluşunuz ile haberleştiğiniz kayıtlar burada tutulur ve bu kayıtları “Göz İkonuna” basarak görüntüleyebilirsiniz. Kayıtlar bölümündeki Geri Dönüş size ödeme kuruluşundan gelen son cevaptır.

Detayları görmek istediğinizde sizlere sitenizden atılan istek ve geri dönen cevabı görüntüleyebilirsiniz burada işleminiz hakkında tüm detayları görüntüleyebilirsiniz bu sayede ödemenizin neden başarısız olduğunu anlayabilir ve bu bilgiler ile anlaşmalı olduğunuz ödeme kuruluşu veya banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Ödeme Kuruluşu / Bankaların Sanal POS iletişim Mailleri
  • Payten altyapısı kullanan bankalar için sanal POS destek Mail adresi (Akbank, İşbankası, Ziraat Bankası…): destek@payten.com
  • Paratika : destek@paratika.com.tr
  • Iyzico : destek@iyzico.com
  • PayTR : tekops@paytr.com 
  • Garanti Bankası : eticaretdestek@garantibbva.com.tr
  • Vakıfbank: vpos724@vakifbank.com.tr

Ödeme kuruluşunuz ile destek için iletişime geçtiğinizde CC olarak “destek@gurmehub.com” mail adresini ekleyebilirsiniz. Süreç boyunca sizlere destek olacağız.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir