1. Anasayfa
  2. Docs
  3. POS Entegratör PRO
  4. Taksitli Ödemeler

Taksitli Ödemeler

Taksitli seçenekleri aktif ederek kullanıcılarınızın ödeme sırasında kredi kartlarına taksit yapmalarını sağlayabilirsiniz. Entegrasyonunu tamamladığınız bir ödeme yöntemi ayar sayfasından taksitli satışı aktif edebilir ve oranlarınızı belirleyebilirsiniz.

Her bir ödeme yöntemi için taksitli satışını deaktif ve aktif edebilirsiniz ayrıca yine bağladığınız her ödeme yöntemi için farklı kartlar için farklı oranlar girebilirsiniz. Otomatik taksit oranı olan ödeme kuruluşları için “Taksit oranlarını getir” butonu yardımıyla taksit oranlarınızı otomatik olarak getirebilirsiniz. Bu özellik olmayan bankalar ve ödeme kuruluşları için taksit oranlarını kendiniz girmelisiniz.

Yine taksit seçeneklerinden istediğiniz taksit kuruluşları için belirli taksit sayılarını deaktif edebilirsiniz. Örneğin; bonus kartlar için yalnızca 2, 4 ve 6 taksit miktarlarını aktif edip, Maximum kartlara tüm taksit miktarlarına izin verebilirsiniz. Ayrıca 0% Oran girdiğiniz taksit miktarları peşin fiyatına taksit olur.

Not: Gate özelliği ile birlikte farklı ödeme kuruluşları bağladıysanız her ödeme kuruluşu için taksit oranlarını düzenlemeniz gerekmektedir.

Yardım Videosu

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir