1. Anasayfa
  2. Docs
  3. POS Entegratör PRO
  4. Kart Saklama

Kart Saklama

Bağlamış olduğunuz ödeme kuruluşu veya banka kart saklama özelliğine sahip ise müşterilerinizin kartlarını ödeme sırasında kayıt edebilirsiniz. Müşterileriniz bir sonraki ödemelerinde kayıtlı kartları ile ödemelerini tamamlayabilirler. Kayıt edilen kartlar web sitenizin veritabanında veya Gurmehub sunucularında saklanmaz. Tamamen ödeme kuruluşu veya banka tarafında saklanır ve yönetilir.

Kart Adı Alanı seçeneği ile kullanıcıların kartlarına isim vermelerine izin verebilirsiniz bu seçeneği kapattığınızda her kart için otomatik olarak bir sayı olarak isim atanır.

WooCommerce için kullanıcılar kayıtlı kartlarını hesabım menüsü altından görebilir veya “[gpos_user_saved_cards]” kısa kodu yardımı ile belirlediğiniz bir sayfaya kullanıcıların kayıtlı kartlarını görebileceği veya silebileceği bir alan oluşturabilirsiniz.

Sepette her hangi bir abonelik ürünü var ise kullanıcının kartı otomatik olarak kayıt edilemektedir. WooCommerce subs ayarlarından bunu müşterinize bilgilendirecek seçenekleri aktif edebilirsiniz

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir